Piramit Kelime Avı Oyunu

Ücretsiz Bulmaca Oyunları
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 2,73 MB
  • Version 1.0
  • Dil Türkçe
  • Firma 6th Pro
Kelime türetme ve bulmaca konusunda kendine güveniyorsan ve bu platformda bende olmalıyım diyorsan Piramit Kelime Avı Oyunu tam sana göre.

 Piramit Kelime Avı Oyunu tüm Android işletim sistemine sahip cihazlarda,dilediğiniz yerde,dilediğiniz zamanda internet gerektirmeden gayet zevk alarak oynayabileceğiniz türden bir bulmaca oyunu.

 Oyunun içeriğine değinecek olursam;sıradan bulmaca oyunlarının dışına çıkılarak piramit şeklinde tasarlanmış bir bulmaca oyunu olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.Gayet basit ve anlaşılır grafikler kullanılarak tasarlanmış bu bulmaca oyunu 3 harflilerden 11 harflilere kadar fazlaca kelime türetebileceğiniz türden bir oyun.Farklı boyutlardaki piramitlerden oluşan bölümleri tek tek tamamlamanız gerekmekte ve bu bölümlerin hepsini tamamladığınızda size en uygun piramit büyüklüğünü seçerek dilediğiniz kadar kelime türetebilirsiniz. 

 Oyunu aileniz ile birlikte binlerce kelime bularak eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.

 Siz de kendime güveniyorum diyorsanız Piramit Kelime Avı Oyunu sade ve anlaşılır içeriği ile kesinlikle oynamanızı tavsiye ettiğim türden bir bulmaca oyunu.

Daha Fazla Göster
Piramit Kelime Avı Oyunu indir